Звернення громадян

Колективне звернення мешканців
Дата надходження звернення: 29 травня 2013
Суть звернення:

Щодо незадовільної роботи кафе “L-KAFA” за адресою б-р Лесі Українки,2

Хід виконання:
Направлене депутатське звернення начальнику головного управління ДСНС України в м.Києві та начальнику Головного управління Держсанепідслужби у м.Києві
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): 03.07.13 отримана відповідь Начальник Головного управління А.М.Куценка.В ході позапланової перевірки встановлено,що заклад громадського харчування "L-KAFA"фоп Циганков Д.Г. по бульвару Л.Українки,2 в Печерському районі м.Києва експлуатується з порушеннями вимог пожежної безпеки.За результатами складено акт перевірки та винесено постанову про застосування запобіжних заходів.Посадову особу,відповідальну за протипожежений стан приміщень закладу громадського харчування Віницького в.Б. притягнуто до відповідальності.03.07.13 отримана відповідь начальника Головного управління держсанепідслужби м.Києві О.П.Рудницької.Направлений лист-запит до Держсанепідслужби України для отримання згоди на проведення позапланової перевірки з дотримання вимог санітарного законодавства .
Рішення щодо подальших дій:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.