Звернення громадян

Колективне звернення мешканців будинке № 6а по вул.Стадіонній,в м.Києві
Дата надходження звернення: 24 січня 2013
Суть звернення:

Скарга щодо розміщення в будинку міні-готелю.

Хід виконання:
Направлене депутатське звернення прокурору міста Києва Бескішкому М.Г.
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): 15.02.2013 отримана відповідь від прокурора міста Києва.Матеріали деп.звернення направлені за належністю до Інспекції ДАБК.Державною СЕС та ГТУ МНС у м.Києві.06.03.2013 Отримана відповідь Інспекції Лержавного архітектурно-будівельного контролю у м.Києві.Станом на 04.03.2013 року інстпекціюя дозволу не видавала та не реєстровала інших документів дозвільного характеру на розміщення міні-готелю. Триває перевірка разом з Солом'янською районною адміністрацією та управлінням Солом'янського РУ ГУ МВС України в м.Києві. 12.03.2013 отримана відповідь Головного управління Держтехногенбезпеки м.Києва.Управління не має підстав для здіснення перевірки та вжиття заходів відповідног реагування, тому що приміщення належить фізичній особі і не виведено з житлового фонду.
Рішення щодо подальших дій: Очикуються відповіді від Солом'янської державної адміністрації та управління Солом'янської РУГУ МВС.По результатам відповідей готується звернення до Голови КМДА Попова.О.П.

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.