Звернення громадян

Колективне звернення мешканців по вул.Раєвського,34
Дата надходження звернення: 11 лютого 2013
Суть звернення:

Щодо бездіяльності відділу Державної виконавчої служби (ВДВС) Печерського РУЮ м.Києва стосовно Железнякова А.В.,який незаконно провів роботи в підвальному примцщенні будинку.

Хід виконання:
Відправлене депутатське звернення в Міністерство юстиції України .Відправлене повторне звернення в Міністерство юстиції України.
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): 01.03.2013 отримана відповідь з Міністерство юстиції України .Міністр О.Лавринович повідомляє.що Міністерство юстиції України не має повноважень втручатись у діяльність органів державної виконавчої служби з питань виконання рішень судів та інших органів та посадових осіб.Звернення надіслано для розгляду до Державної виконавчої служби України.29.04.2013 отримана відповідь Заступника міністра юстиції І.І. Ємельянової.Депутатське звернення від 09.04.2013 року надіслано для розгляду до Державної виконавчої слуяби України з метою розгляду його відповідно до компетенції та визначених повноважень.15.05.13 отримана відповідь заступника голови Державної виконавчої служби України М.В. Герасимюка.Інформацію про результати розгляду звернень громадян щодо стану виконання рішень может бути надано лише сторонам виконавчого провадження.
Рішення щодо подальших дій: Підготувати повторне звернення до Міністра Міністерства юстиції О.Лавриновича з цього питання.Підготувати повторне звернення до Генеральної прокуратури України.

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.