Звернення громадян

Коренюк О.В.
Дата надходження звернення: 13 червня 2013
Суть звернення:

Щодо порушення прав споживачів фінансових послуг в Україні

Хід виконання:
Відправлене депутатське звернення Голові національної комісії,що здіснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Візірову Б.Й.та Міністру доходів і зборів України Клименко О.В.Відправлене депутатське звернення Начальнику ГУМВС України в м.Києві Коряку В.В.
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): 11.07.13 отримана відповідь начальника головного управління МВС України в м.Києві В.В.Коряка .За попереднім звернення Коренюк О.В. про протиправні дії службових осіб ПАТ "Альфа-Банк" та ТОВ "Кредитні ініціативи" Шевченківським РУ ГУМВС України в м.Києві 20.04.2013 відкрито кримінальне провадження.яке внесено до ЄДРДР за №1201311101000070681.11.07.13 отримана відповідь Голови Національної комісії,що зійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.На сьогодні проводиться планова перевірка(інспекція) ТОВ "Кредитні ініціативи" з питань додержання вимог законодавства у сфері надання фінансових послуг.Про результати перевірки буде повідомлено у встановленому порядку.
Рішення щодо подальших дій:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.