Звернення громадян

Пархоменко І.
Дата надходження звернення: 28 серпня 2013
Суть звернення:

Щодо рішення Господарського суду Київської обл. по справі між ООО “Кузьмінецьким кирпичним заводом” та Державним чеського експортного банком.

Хід виконання:
Відправлене депутатське звернен до Київського обласного господарського суду України та Вищого спеціалізованого суду України.Відправлене депутатське звернення до ГПУ
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): 19.09.2013 отримана відповідь Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальний справ А.А.Солодкова.Відповідно до статті 126 Конституції України та статті 47 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь -якого впливу,тиску,або втручання.Суддя здійснює правосуддя на основі Конституції і законів України, керуючись при цьомц принципом веховенства права.З огляду на викладене зазначаємо, що ВССУ забезпечує всебічний та неупереджений розгляд усіх справ, щодо перебувають у його провадженні.
Рішення щодо подальших дій:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.