Звернення громадян

Релігійна громада Римсько -Католицької Церкви Київсько -Житомирської Дієцезії парафія св.Миколая в м.Києві
Дата надходження звернення: 15 березня 2013
Суть звернення:

Щодо сприяння у поверненні релігійній громаді у власність чи передачу у постійне безоплатне користування будівлю костелу св.Миколая у м.Києві

Хід виконання:
Відправлене депутатське звернення Голові КМДА Попову О.П. Відправлене депутатське звернення Міністру культури Новохатько О.П. відправлене депутатське звернення Прем'єр міністру Азарову М.Я.
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): 05.04.13 отримана відповідь Заступника голови КМДА В.Коржа.Споруда костьолу Святого Миколая і розміщений у ній Національний будинок органної та камерної музики перебуває у підпорядкуванні Міністерства культури України.29.05.13 отримана відповідь Міністра Культури Новохатька Л.М.Мінкультури звернулось листом до Прем'єр Міністра Азарова М.Я.щодо виділення коштів,необхідних для проведення заходів,пов'язаних з запобіганням виникнення надзвичайної ситуації з метою її недопущення переростання в надзвичайну з резервного фонду державного бюджету України Будинку органної музики.14.06.13.отримана відповідь Прем'єр міністра Азарова М.Я.,який дав доручення Темнику Г.П.,Прасолову І.М.,і Попову О.П.розглянути звернення і проінформувати народного депутата України.Кабінет Міністрів і релігійну громаду Святого Миколая про результати розгляду.
Рішення щодо подальших дій:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.