Звернення громадян

Зеленкова В.М.
Дата надходження звернення: 01 листопада 2013
Суть звернення:

Щодо допомоги у вирішенні питання проведення операції .

Хід виконання:
Зроблений усний запит до Департаменту охорони здоров'я та завідуючого ортопедичним відділенням Міської клінічної лікарні № 12.Відправлене депутатське звернення до МОЗ України
Результати розгляду (дата, короткий зміст отриманої відповіді): Потрібен додаткових медичний висновок завідуючого ортопедичним відділенням щодо термінового хірургічного втручання.13.12.2013 року отримана відповідь Міністра МОЗ України Р.Богатирьової.МОЗ України керуючись пунктами 5,6 Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2013 року № 887, та підпунктом 11 пункту 4 і 6 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого укахом Президента України від 13.04ю2011 року №467, доручило директору Департаменту охорони здоров'я КМДА Мохорєву В.А. забезпечити гр.Зеленкову В.М. необхідним кваліфікованим лікуванням відповідно до наявної патології за рахунок бюджентних коштів у міжах фінансування.
Рішення щодо подальших дій:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.