За наступний рік нова Верховна Рада повинна скасувати депутатську недоторканість, ухвалити закон про відкриті виборчі списки та змінити закон про політичні партії і після цього піти у відставку. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив народний депутат Леонід Ємець.

Читати далі »

Партія “Народний фронт” разом з іншими політичними силами, ініціативою “Реанімаційний пакет реформ” та рухом “Чесно” підписали меморандум щодо підтримки у Верховній Раді VIII-го скликання “дорожньої карти реформ” у судовій, адміністративній, конституційних та інших сферах.

Читати далі »

“Люстрація” у Стародавньому Римі та Стародавній Греції позначала обряд очищення немовляти через жертвопринесення. Символізм цього слова згодом перенесли в політичну площину, надавши йому нового змісту – очищення влади від осіб, які мали зв’язки з репресивним апаратом під час комунізму.

Читати далі »

Представники влади, як нинішньої, так і попередньої, вже давно нарікають, що корупція є однією з найбільших загроз національній безпеці України і з нею потрібно боротися.

Читати далі »

Столичним освітянам забороняють брати участь у зустрічах з народним депутатом, головою Комітету Верховної Ради України з питань освіти Лілією Гриневич.

Читати далі »

Окремі процедури реалізації закону “Про відновлення довіри до суддів” стосуватимуться тих суддів, котрі під час Революції гідності приймали заздалегідь неправосудні рішення щодо активістів.

Читати далі »

Один из авторов закона о люстрации, народный депутат Леонид Емец рассказал Фокусу о том, как будет происходить очищение украинской власти.

Переглянути повністю »

Ніколи до кінця не вірив. Сподівався, вимагав, переконував – але не вірив що це можливо.
Слава перевиборам. Слава активістам. Інакше не було жодних шансів, що закон “Про очищення влади” було б прийнято.
Люстрація відбудеться.
Перед ратифікацією Угоди про Європейську Асоціацію я запитав у президента, чи підтримає він цей закон. “Так!” відповів він. “Проголосуйте, і я підпишу”.
Тому прийшов час розплати внутрішніх ворогів України.

Читати далі »

Дорогі кияни! Із того часу, як ви довірили мені свої голоси і доручили бути вашим представником у Верховній Раді України, минуло півтора року. Вважаю своїм обов’язком прозвітувати перед вами за пророблену роботу. Це був період, який увійде в історію не лише України, але й усього світу. Ми з вами показали всім, що наш Київ був, [...]

Читати далі »

- Коли я йшов на вибори, першою із моїх обіцянок було зупинити режим Януковича. Запевнив: докладу всіх зусиль і використаю всі можливості. Не мав жодних сумнівів – це завдання буде виконане, – говорить Леонід Ємець. – Ми здолали злочинний режим Януковича. Більшість із нас робила, що могла, інколи – навіть за межами можливостей. Депутат говорить [...]

Читати далі »

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.