Депутати від опозиції відмовились задарма жити в Києві

29 листопада 2012, 11:33

Народні депутати від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» прийняли рішення не просити бюджетні квартири в Києві, заявляє Леонід Ємець, обраний від опозиції у Верховну Раду в 221-му одномандатному окрузі.

«Офіційно повідомляю, що депутати від «Батьківщини» прийняли рішення не звертатися за бюджетними квартирами», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомлялося, глава регламентного комітету Верховної Ради 6-го скликання, представник Партії регіонів у підготовчій депутатській групі з організації роботи нового парламенту Володимир Макеєнко заявив про те, що близько 180 новообраних народних депутатів написали заяви про їх розміщення в Києві.

«Близько 180 депутатів потрібно розселити. Наш готель, на мою думку, витримає 85… Потрібно, щоб робоча група почала працювати і та підгрупу, яка займатиметься розселенням, чітко бачила і знала, скільки депутатів, які депутати і які у нас можливості», – сказав Макєєнко.

При цьому він зазначив, що такого напливу заяв від депутатів «не було ніколи».

Джерело: ICTV

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.