Для комуністів у Верховній Раді запросили перекладача з російської на українську

11 лютого 2013, 16:44

383656223

У Верховній Раді для депутатів від КПУ запросили перекладача з російської на українську мову. Про це заявив народний депутат від фракція “ВО Батьківщина” Леонід Ємець.

За його словами, комуністи принципово відмовлялися говорити по-українськи. “З сьогоднішнього дня в Комітеті з питань науки і освіти є посада перекладача з російської. Два комуністи (Дорохов і Зубчевський) принципово відмовляються вживати українську мову, хоча і володіють нею. Такою своєю позицією вони так здивували інших членів комітету, що всі вони відразу втратили свої навички в російській мові. Тепер ми насолоджуємося рідною (українською – ред.) мовою в перекладі одного з працівників секретаріату”, – зазначив Ємець.

За його словами, це не депутатська примха, а вимога закону щодо державних службовців. “Якими члени Комітету і є при виконанні обов’язків”, – додав Ємець.

Нагадаємо, раніше депутат від “Свободи” Ірина Фаріон заявила, що має намір подати позов до суду проти Зубчевського за його відмову говорити українською мовою під час засідання комітету ВР.
Джерело: Главком

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.