Для суддів, які переслідували активістів Майдану, розроблено окремі люстраційні процедури, – Ємець

26 вересня 2014, 23:11

Для суддів, які переслідували активістів Майдану, розроблено окремі люстраційні процедури, - Ємець

Окремі процедури реалізації закону “Про відновлення довіри до суддів” стосуватимуться тих суддів, котрі під час Революції гідності приймали заздалегідь неправосудні рішення щодо активістів.

Про це заявив один з авторів  і активних лобістів законів “Про відновлення довіри до суддів” та “Про очищення влади”, кандидат у народні депутати по мажоритарному округу № 221 від політичної партії “Народний фронт” Леонід Ємець.

Він зазначив, що відповідні звернення до парламенту щодо звільнення суддів готуватиме Вища рада юстиції на основі як загальних процедур, так і таких, що передбачають відповідальність саме за неправомірне переслідування учасників Революції гідності.

“Конкретні судді, які під час Майдану приймали заздалегідь неправосудні рішення разом з тими даішниками та міліціонерами, які писали рапорти під копірку, з однаковими орфографічними помилками – ці люди мають бути усунені від суддівства, від можливості здійснення функцій управління та представництва Української держави”, – наголосив Леонід Ємець.

Джерело: ipress.ua

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.