Фракція “Батьківщина” погодила створення ТСК щодо захоплення майна Ніни Москаленко

14 травня 2013, 11:10

зруйноване житло вчительки з Печерська Ніни Москаленко

Фракції “Батьківщина” проголосувала “за” ініціативу Леоніда Ємця щодо створення тимчасової слідчої комісії про рейдерське захоплення майна мешканки Печерського району – вчительки Ніни Москаленко.

“Як і обіцяв, сьогодні на засіданні фракції “Батьківщина” запропонував створити тимчасову слідчу комісію, щодо рейдерського захоплення майна вчительки Ніни Москаленко. Рішення було схвалено, тому 95 голосів вже є. Оскільки для створення комісії потрібно 150 – сподіваюсь на підтримку фракцій УДАРу та “Свободи”. Впевнений, що тут сюрпризів не буде”, – написав нардеп у Facebook.

Як відомо, 22 квітня невідомі виселяли Москаленко з її помешкання в елітному районі Києва. Вони силоміць витягнули жінку на вулицю, викинули її речі, а будинок заварили металевими щитами.

На місці події були присутні працівники виконавчої служби, а також правоохоронці. Останні, як стверджується, не втручалися у ситуацію.

Раніше Москаленко неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силоміць виселити з її помешкання невідомі особи на підставі того, що 13 грудня 2012 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про її виселення та позбавлення права власності на землю.

Водночас у Печерському райсуді столиці роз’яснили, що питання про позбавлення Москаленко права власності на землю або на будинок та про її виселення не розглядалося.

У поширеній 26 грудня 2012 року заяві суду йдеться про те, що на частину будинку в розмірі 1/3 претендує племінник померлого власника цієї площі, з яким свого часу уклала шлюб мати Ніни Москаленко. Невдовзі запис про шлюб було анульовано. Враховуючи цей факт, право на 1/3 будинку визнано за племінником покійного, який є спадкоємцем другої черги, пояснили у суді.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.