Леонід Ємець: до Київради намагаються потрапити колишні черновецькі і представники режиму Януковича

13 травня 2014, 15:17

Експерсо_9.05

До Київради знову намагаються пролізти представники команди Черновецького та режиму Януковича, – про це в ефірі Експрес.ТВ заявив Леонід Ємець.

“Зараз на прикладі Києва виникають дуже погані тенденції. Я бачу, як представники команди Черновецького чи попередньої влади сьогодні за іншими списками під іншими брендами намагаються пролізти до Київради”, – зазначив політик.

При цьому, за словами Леоніда Ємця, ці прізвища зустрічаються у списках та у командах соратників по політичної боротьбі.

“Ніколи не думав, що у наших політичних побратимів побачу певні прізвища і дізнаюся, що є технічні кандидати, а є реальні кандидати, які представляють команду Черновецького, і сьогодні частина округів просто віддана їм на реалізацію. І на це треба зважати дуже серйозно, бо є великий ризик, що на перевиборах до парламенту ситуація повториться, попролазять такі персоналії, яких зараз важко уявити”., – наголосив він

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.