Леонід Ємець працюватиме над змінами до Конституції України

04 березня 2014, 15:40

den_konstutytsii

Верховна Рада України створила Тимчасову спеціальну комісію з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України.

До складу комісії від ВО “Батьківщина” увійшли Руслан Князевич, Леонід Ємець, Андрій Пишний, Сергій Терьохін, від фракції “Партія регіонів” – Сергій Гриневецький, Віталіна Дзоз, Нестор Шуфрич, Олександр Фельдман, від фракції “Удар” – Валерій Карпунцов, від ВО “Свобода” – Олег Гелевей, від фракції КПУ – Адам Мартинюк, від групи “Економічний розвиток” – Володимир Пилипенко, від групи “Суверенна європейська Україна” – Олег Зарубінський.

Основою метою роботи Комісії стане розробка змін до Конституції України, згідно з вимогами та рекомендаціями світової і української спільноти.

“Колись мій батько Ємець Олександр Іванович був віце-прем’єром із прийняття першої Конституції України. Сьогодні я матиму можливість працювати над головним Законом Нашої країни. Величезна відповідальність”, – зазначив Леонід Ємець у своїй Facebook-сторінці.

Згідно Постановою ВР, Тимчасова спеціальна комісія зобов`язана підготувати та подати до 15 квітня 2014 року проект закону про внесення змін до Конституції України. Головою комісії обрано Руслана Князевича.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.