Леонід Ємець: Путіну мало царювати. Він хоче бути Богом.

08 травня 2014, 17:28

Шустер_1.05.2014

Третя світова війна вже почалася. Просто вона не виглядає так банально і просто, як це написано в підручниках історії. Про це в ефірі політичного шоу “Шустер LIVE” заявив Леонід Ємець.

“Апробований у Грузії сценарій був розвинутий, доопрацьований і запущений уже в Україні. І ми бачимо, що Росія цією нелінійною війною діє ефективно. Вона вже отримала Крим і наступає в напрямку Сходу України”, – зазначив політик.

“Я впевнений, що на Україні Путін не зупиниться, в нього інші завдання, інша стратегія. Він вже царем-батюшкою побув, тепер він боженькою хоче побути. Він ламає цивілізаційні процеси, які були побудовані на планеті. Існує суспільний договір, що держави рівні між собою, що маленька держава має такі ж права, як і велика держава. Путіна це не влаштовує, він хоче побудувати інший світ з правом сильного, де не може бути рівноправними сильна Росія і слабка Україна”, – наголосив Ємець.

Тому, на його думку, українці борються не тільки за власну державу, а за дуже важливі цивілізаційні речі.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.