Леонід Ємець взяв участь у засіданні круглого столу «Авторське право і театр: вчора, сьогодні, завтра»

11 лютого 2013, 17:42

IMG_1374

Голова комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілія Гриневич та голова підкомітету при комітеті з питань інтелектуальної власності Леонід Ємець взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Авторське право і театр: вчора, сьогодні, завтра».

В рамках засідання Леонід Ємець ініціював створення при Громадській раді Комітету окремий сектор з питань інтелектуальності власності, до якого запропонував увійти фахівців з авторських та суміжних прав у галузі театру.

«Аналіз діючого законодавства свідчить про недостатню врегульованість відносин у сфері інтелектуальних прав.  Неозброєним оком видно, що держава замість того щоб бути регулятором суспільних відносин, намагається сама бути активним учасником процесів пов`язаних з реалізацією авторського та суміжних прав», – зазначив Леонід Ємець.

«Саме тому, для вирішення цих, та інших питань при комітеті з питань науки та освіти буде створено Громадську раду. В тому числі, планується що буде окремий сектор при підкомітеті з питань інтелектуальної власності. Тому прошу до кінця цього тижня зв’язатися з нашим комітетом і надати свої пропозиції щодо участі у Громадській раді», – підкреслив політик.

На думку Леоніда Ємця, тільки тісний зв’язок парламентарів з суб’єктами галузі забезпечить створення справді ефективного законодавства.

У засіданні також взяли участь автори, керівники театрів, представники всіх зацікавлених організацій колективного управління (ОКУ), юристи з авторського права, експерти з оподаткування та обліку в діяльності ОКУ, представники Міністерства освіти і науки, Державної служби з інтелектуальної власності.

 

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.