Київ не здасться. Мітинг під стінами Верховної Ради – лише початок.

03 квітня 2013, 13:52

09

“Жоден закон не дає право ні Президенту, ні Верховній Раді, ні Конституційному суду призначати депутатів, яких обирає народ. Жоден закон не дає їм право продовжити повноваження Київради на додаткові два роки”, – заявив на мітингу біля Верховної Ради Леонід Ємець.

Нагадаємо, 2 квітня під стінами парламенту зібралося біля 5 тисяч киян з вимогою призначити вибори мера столиці та Київради.

Повний текст виступу:

Кияни!

Сьогодні ми зібрались тут аби довести, що Київ не здасться.
Банда Януковича, що захопила Україну нищить усе, що робить нас сильною, гордою, незалежною нацією.

Їм не потрібні громадяни, які мають власну думку, їм не потрібні громадяни, які мають права.

Заради цього вони знищили в столиці України місцеве самоврядування.

Вже рік у нас немає свого мера.

Київська міська рада, обрана ще за Черновецького – є нічим іншим, як центром корупції і символом спотворення волевиявлення громадян. Адже сьогодні більшість у Київраді контролює партія регіонів, за яку проголосувало (з усіма фальсифікаціями) лише 10 відсотків киян.

Саме рішенням цієї ради вони ліквідували районні у місті Києві ради, які були останнім форпостом прав громади на самоврядування.

Отже – сьогодні єдиним легітимними представниками киян у столиці є 12 обраних мажоритарників. Я брав на себе зобов’язання перед людьми, в тому числі і щодо першочергових виборів мера і Київради. І ми наполягли на тому, щоб це питання було поставлене на голосування. Проте вони знову намагаються здурити народ України.

Як юрист і законодавець, я запевняю – жоден закон не дає право ні Президенту, ні Верховній Раді, ні Конституційному суду призначати депутатів, яких обирає народ. Жоден закон не дає їм право продовжити повноваження Київради на додаткові два роки.

Більше того ст. 5 Конституції прямо забороняє будь-кому узурпувати право народу на владу і місцеве самоврядування.

Проте Янукович і його банда не збираються дотримуватись законів. Ні цих, ні інших.

Тому мета нашого сьогоднішнього зібрання – показати, що громадяни України і ми – обрані вами представники – не будемо миритись із беззаконням!

Ми готові захищати наші права! І нас багато! І давайте скажемо цим шахраям, що сховались у високих кабінетах, що ми про них думаємо: – банду геть, банду геть, банду геть!

Слава Україні!

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.