“Народний фронт” та інші політсили підписали “дорожню карту реформ”

17 жовтня 2014, 22:34

"Народний фронт" та інші політсили підписали "дорожню карту реформ"

Про це повідомив кандидат у народні депутати від Політичної партії “Народний фронт”, один із авторів закону про люстрацію Леонід Ємець.
“Підписи під цим меморандумом поставили всі політичні сили. Лише, наскільки я пам’ятаю, у представників однієї з партій були зауваження. В тому числі проговорили питання і майбутнього Прем’єр-міністра”, – повідомив Ємець.

За його словами, деякі політичні сили, такі як “Батьківщина” та Блок Петра Порошенка, висловилися, що це питання слід обговорювати після виборів та формування коаліції. Інші заявили про своє бачення майбутнього очільника уряду.

“Радикальна партія підтримала Ляшка, “Свобода” підтримала Тягнибока. Анатолій Гриценко заявив, що органічно, якщо новим керівником Уряду буде Кличко, як керівник найбільшої політичної сили, яка іде в Парламент”, – розповів Ємець.

Він заявив, що “Народний фронт” стоїть на своїй позиції.

Ми вважаємо, що Арсеній Яценюк довів, що він здатен і може контролювати ситуацію в Україні, йти європейським шляхом реформ і вести країну до європейського майбутнього”, – сказав Ємець.

“Народний фронт” заявляє, що виключно Арсеній Яценюк сьогодні може зберегти країну і очолити європейський уряд”, – резюмував представник політсили.

Джерело: www.rbc.ua

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.