Після арешту Тимошенко люди не були готові до мітингів – депутат

17 березня 2013, 22:07

f_20408151051363183174

Після того, як екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко винесли вирок, населення України було не готове до мітингів і акцій протесту.

Таку думку висловив депутат від фракції «Батьківщина» Леонід Ємець в ефірі програми «РазворотUA» з Оксаною Ващенко на “Радіо Ера ФМ”, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, відповідаючи на запитання ведучої програми про те, чому українці, які масово не вийшли на акції протесту під час судового процесу над Юлією Тимошенко, повинні зараз мітингувати, депутат підкреслив, що тоді «люди не розуміли, що в Україні діє неправосудна система» .

«Тоді ще не прийшло розуміння, що завтра будь-кого можуть засудити на порожньому місці, що у нас немає чесних суддів та можливості правозахисту. Тоді українці не розуміли, що захист Тимошенко – це їхній захист завтра», – сказав він.

Разом з тим, уточнив політик, останні судові процеси показують, що люди готові протестувати.
«Так, є таке поняття «моя хата скраю», є політична байдужість, але я особисто бачив, як під судом у справі Павличенка стояли тисячі молодих людей. Повірте, завтра вони вийдуть на вулиці», – додав він.

Джерело: Golos.Ua

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.