Ресторан по Червоноармійській знищує дерева

25 червня 2013, 11:35

Ресторан по Червоноармійській знищує дерева

У середу, 12 червня, Леонід Ємець взяв участь у зборах громадян по вулиці Червоноармійська, 85-87.

Мешканці будинку звернулися до народного депутата з проханням розібратися у діяльністі ресторану, розташованого на першому поверсі житлового будинку. За словами громадян, об`єкт харчування працює з численними порушеннями, заважає громадському спокою та призводить до руйнування багатоповерхівки. Крім того, загибель загрожує багатолітнім деревам, розташованим перед будинком. Їх власники закладу “вбудували” в інтр`єр, повністю обмеживши живлення корінню.

“Власники ресторану мають суворо відповісти за самовільне будівництво літнього майданчику, як і ті наші чиновники, які закривали очі на безсумнівні порушення нормативів. А оскільки права дерев у нас захищені навіть більше, ніж права людей – відповідальності не уникнути”, – зазначив Леонід Ємець.

Руйнування дерев. Ресторан Ішак

“Уявіть шикарній 4-х метровій блакитній ялинці вони обідрали три метри стовбуру і залишили верхівку над стелею. Я вже мовчу, що думкою мешканців будинку та їх проблемами просто цинічно знехтували”, – додав він.

На разі, йде збір інформації. Направлені депутатські звернення до КМДА, Київзеленбуду та до Держархібудінспекції. Отримані факти будуть передані у відповідні правоохоронні органи.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.