Режим прагне знищити самоврядування у столиці

21 березня 2013, 17:12

5caac4e2a30b5a7177b3713fd44a4f6b_w300

Стаття 5 Конституції України визначає, що носієм влади є народ, народ здійснює владу через державні органи та місцеве самоврядування і це його право не може бути узурповане чи змінене державою, її органами та посадовими особами.

Отже, маю констатувати, що сьогодні організоване злочинне угрупування здійснює системний злочин спрямований на повалення державного ладу та узурпацію влади, в тому числі і через позбавлення 4 мільйонів громадян столиці України їх права на місцеве самоврядування.

Вже рік в столиці відсутній міський голова.

Районні у місті Києві ради ліквідовано, а волевиявлення киян щодо Київської міської ради перекручене та корумповано викривлене. Партія регіонів, яку підтримало трохи більше 10 відсотків керує більшістю депутатів.

Проте і цього замало, сьогодні, всупереч Конституції та Закону України “Про столицю місто-герой Київ”, деякі виконавці злочинного задуму хочуть продовжити роботу нинішнього складу Київради на термін більший ніж їх обирала громада. Замість 5 років надати їм 7 років повноважень.

Жоден закон не дає Верховній Раді або Конституційному суду право самостійно призначати депутатів виборних органів.

Як один з 12 мажоритарних депутатів міста Києва, єдиних легітимних, на сьогодні, представників громади столиці – попереджаю – Конституція України говорить – ніхто, ще раз кажу – ніхто не має право узурпувати владу. Це злочин, за який понесуть відповідальність конкретні люди. Організатори та виконавці.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.