Сказано – зроблено: черговий звіт про роботу депутата

22 липня 2014, 16:44

Без імені

Дорогі кияни!

Із того часу, як ви довірили мені свої голоси і доручили бути вашим представником у Верховній Раді України, минуло півтора року. Вважаю своїм обов’язком прозвітувати перед вами за пророблену роботу.

Це був період, який увійде в історію не лише України, але й усього світу. Ми з вами показали всім, що наш Київ був, є і залишається центром свободи і вільного духу. Ми не дозволили себе скорити і зламати. Наш київський Майдан став об’єднуючим для всієї України. Але на нашому Майдані вперше пролилася кров… Кривавий слід простягнувся на південь і схід нашої Батьківщини. Ми отримали ніж у спину від тих, хто цинічно величав себе нашими «братами». Подолавши режим Януковича, ми зіткнулися із кривавим кремлівським режимом, який приготував для нас чергові випробування. Тож ми не маємо права схибити.

Смерті наших побратимів за волю, за справедливість, за демократію дали відлік новій Україні. Кожною дією, кожним кроком, кожним словом маємо завдячувати тим хлопцям, які поклали свої голови. І тому кожен із нас на своєму місці повсякчас має вшановувати героїв.

Сьогодні я складаю свій звіт.

Я йшов на вибори і обіцяв киянам сприяти подоланню режиму Януковича, обіцяв проведення виборів до Київради та виборів Київського міського голови. Повсякчас у своїй діяльності зміг бути послідовним. Мною була підписана і суворо дотримана присяга кандидата в народні депутати від партії ВО «Батьківщина». За півтора року своєї каденції я був автором і співавтором 25-ти законопроектів, які допоможуть Україні позбутися пережитків минулого, – несправедливих судів, корупції, хабарництва.

Усі державні інституції мають функціонувати, як злагоджений механізм, і служити громадянам країни, а не окремим «царькам» і їхнім маріонеткам. Станом на сьогодні є наша заява і воля міжнародного кримінального суду розглянути і, впевнені, засудити злочини проти людства режиму Януковича. На черзі – відкриття кримінального провадження проти Росії за військові злочини на території України. Парламентська фракція ВО «Батьківщина» доручила мені бути відповідальним за подання цієї заяви.

Надалі наше суспільство чекає ще одне випробування на зрілість – вибори до Верховної Ради України. Я наполягав і стоятиму на тому, що відбутися вони мають виключно за відкритими списками. Але жодні вибори без закону про люстрацію не можливі. Тому я є автором Закону про люстрацію, яким унеможливлюється потрапляння до органів влади осіб, які заплямували себе корупцією.

Моя приймальня завжди відкрита для моїх виборців, і жодне звернення не лишається без відповіді. Тому я чесно і відверто дивлюся вам у вічі, дорогі мої кияни. Знаю, що разом ми переможемо, бо робимо спільну гідну справу. Адже держава в нас одна – Україна. Єдина і неділима!

Ваш Леонід Ємець.

Звіт


Загалом із січня 2013 до травня 2014 року до народного депутата Леоніда Ємця звернулося понад 18 тисяч громадян (враховуючи
колективні звернення).

Загальна кількість звернень громадян (в тому числі колективних) із січня 2013 року – 1218.

За результатами опрацьованих матеріалів до відповідних органів було направлено 1408 депутатських зверненнь.

На особистому прийомі у депутата побувало близько 400 осіб.

Найчастіше зверталися мешканці з Києва та області – 542.

• За депутатського сприяння відновлене дорожнє покриття по вул. Медовій (з бюджету було виділене 800 тис. грн). Дорога була зруйнована внаслідок будівництва нового терміналу аеропорту «Київ» в Жулянах.
• Встановлено пристрій примусового зменшення швидкості «лежачий поліцейський» біля СШ № 47 по вул. Патриса Лумумби 14/21.
• Зупинене будівництво на території школи. Ми добилися не подовження строку оренди земельної ділянки для забудови території СШ №5 по вул. Тимірязевській, 36 в Печерському районі м. Києва забудовнику ТОВ «Старкада» (ТОВ належало сину Януковича).
• Досягнуті домовленості між забудовником та власником ресторану по вул. Московській 41/8 та мешканцями навколишніх житлових будинків по всіх конфліктних питаннях.
• Досягнуті домовленості між забудовником – власником ресторану «Ішак» по вул.Червоноармійській 85/87 – та мешканцями будинку.
• Зупинено незаконне будівництво. Державною архітектурно-будівельною інспекцією анульовано декларації про початок виконання будівельних робіт забудовнику земельної ділянки за адресою: вул. Мечникова, 18. Забудовником було ТОВ «Український інвестиційний холдинг».
• Розпочата видача ордерів мешканцям гуртожитку по вул. Соловцова 6(8) в Печерському районі м. Києва (до того тривалий час люди не могли отримати власність, прописатися тощо).
• Відновлення зеленої зони біля житлового будинку по вул. Народного Ополчення, 7. Там існує нелегальна парковка на газоні, вже є офіційний лист про її ліквідацію та відновлення зеленого покриття з огорожею, що унеможливить незаконне паркування.
• Соціальна допомога: КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» погаси ла заборгованість із заробітної плати колишньому працівнику підприємства
• Вдалося допомогти літній людині зробити операцію по заміні кульшового суглобу.
• Поновлено на роботі прапорщика ДСНСУ, звільненого за відмову виконувати злочинні накази керівництва, направлені проти учасників Євромайдану.
• Вирішено питання щодо подовження оренди приміщення художньої майстерні видатного митця Олександра Андрєєва.
• Взято активну участь у припиненні незаконного будівництва по вул. Жилянська, 120-Б. Прокуратура зупинила будівництво.
• В тому числі за нашого сприяння припинено діяльність скандального ринку біля ЦВК.
• Допомогли в подовженні строку оренди медичній амбулаторії по вул. Марії Заньковецької. Здійснюються постійні спроби фактично рейдерських зазіхань на це приміщення через його зручне розташування в центрі Києва.
• Відремонтовано дитячий майданчик в Солом’янському районі м. Києва – внаслідок направлення депутатського звернення.
• Відновлено благоустрій території по вул. Пироговського після ремонту тепломережі.
• Відновлено гаряче водопостачання мешканцям будинку по вул. Гончара, 43 в Шевченківському районі м. Києва (відремонтовано бойлер в котельні).
• Постійно підтримували боротьбу Москаленко Н. І. за збереження свого майна. Здійснено цілу низку депутатських звернень. Один із проміжних результатів – закриття в травні 2014 року кримінального провадження проти неї за ч. 2 ст. 122 Кримінального кодексу України.
• Відновлено порушені права заявників при позбавленні державного акту на право постійного користування земельною ділянкою в Київській області. Після депутатських звернень до ВККСУ та Вищої ради юстиції підприємцям повернули право власності на земельну ділянку.
• Вдалося домогтися реконструкції бульвару Марії Примаченко в Печерському районі м.Києва. Розпочато будівельні роботи. Планується відремонтувати верхній шар дорожнього покриття загальною площею близько 7 тис. кв. м. Також буде капітально відремонтовано 4,5 тис. кв. метрів пішохідної частини, вирівняно та частково замінено бортовий камінь. Планується встановити 470 метрів пішохідної металевої огорожі.
• Уже понад рік триває боротьба за збереження пам’ятки архітектури національного значення Костьолу Святого Миколая по вул. Великій Васильківській (руйнується). Відбулася спільна нарада з міністром культури за участю парафіян та представників польської громади в м. Києві. Є позитивні зрушення.

І чимало інших важливих питань…

Кілька з них – із багатьох «гарячих» точок, боротьба за які нині триває, – перебувають під постійним депутатським контролем:
• Незаконне проведення будівельних робіт у підвальних приміщеннях за адресами: вул.Леоніда Первомайського, 3, вул.Мечникова, 11.
• Незаконна забудова по вул.Круглоуніверситетській.
• Будівництво на вул.Волгоградській, 25.
• Порушення прав мешканців гуртожитку по вул.Предславинській, 34.
• Питання щодо повернення відокремленого структурного підрозділу (ВСП) «Чоколівський» у приміщення по вул. І. Пулюя, 5. Він нині знаходиться у приміщенні
дитячого садка.
• Збереження стадіону «Арсенал» та недопущення будівництва житлового комплексу на його території.
• Компенсації мешканцям Печерського району, які постраждали під час революційних подій на вул.Грушевського.
• Численні звернення щодо порушення прав у результаті неправомірних судових рішень, та багато інших питань.

Адреса громадської приймальні
народного депутата України
Леоніда Ємця:
м. Київ, провулок Дарвіна, 7.
Запис на прийом за тел.:
044 337 41 20
(громадська приймальня)
044 255 31 60,
044 255 22 13
(комітет ВР)

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.