Вінниця довела, що люди готові до повстання

18 березня 2013, 12:44

IMG_0104

У першому марші в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!» взяло участь біля десяти тисяч вінничан.

“Браво Вінничани! Така потужна громадська свідомість. 10000 тисяч людей однозначно”, – на своїй сторінці у Facebook написав учасник маршу, народний депутат Леонід Ємець.

Учасники протесту пройшли ходою від Театральної площі до Вінницької обласної державної адміністрації. Мітингувальників очолювали голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, голова фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок, депутати-опозиціонери.

“За результатами Віче у Вінниці можу сказати наступне: якщо після вироку Власенку я зрозумів, що Янукович нізащо не віддасть владу – то тепер я зрозумів, що люди готові цю владу у нього відібрати”, – наголосив Леонід Ємець.

“Громадян України вийшло у два рази більше очікуваного. А коли ми співали гімн України – я бачив що люди плачуть. Дорогі мої Українці – тепер я вірю що ми переможемо! Слава Україні!”, – оцінив політик акцію у Вінниці.

Нагадаємо, 12 березня опозиція оголосила про початок загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!». Протягом двох місяців марші й мітинги в рамках акції пройдуть у всіх обласних центрах, а завершиться вона всеукраїнським маршем у Києві.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.