ZIK. Київський форум від 08.04.2014

09 квітня 2014, 16:12

Київський форум

Прийнятий Верховною Радою законопроект «Про відновлення довіри до судової влади» – це лише перший крок до зміни всієї системи судової влади

Про це у прямому ефірі соціального ток-НЕшоу «Київський форум» на телеканалі ZIK заявив Леонід Ємець, народний депутат України, співавтор прийнятого законопроекту.

Народний депутат зазначив, що законопроект не означає люстрацію суддіві не є остаточним інструментом досягнення мети, а є необхідною умовою відновлення довіри до судової влади.

«Сьогоднішнє голосування показало, що приказка «раби не хочуть боротися з рабством, а хочуть мати власних рабів», не діє до суспільства в Україні, не діє до Верховної Ради, тому що ми перешагнули це. Ми сьогодні показали, що готові боротися за те, щоб рабів не було взагалі. Ми готові забирати повноваження у держави, і віддавати їх суспільству для того, щоб ми жили за європейськими стандартами», – переконаний політик.

За словами народного депутата, Україні треба використовувати досвід сусідніх країн для зміни власної судової системи, щоб хоч трохи наблизити її до європейських стандартів.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.