ЗВІТ. Понад 13 тисяч громадян звернулося до приймальні депутата (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

10 жовтня 2013, 10:54

загруженное

Понад 13 тисяч громадян звернулося до громадської праймальні Народного депутата України Леоніда Ємця за період з січня по жовтень 2013 року.

За результатами опрацюваних матеріалів до відповідних органів було направлено 408 депутатських звернень.

Найбільша кількість запитів надійшла від мешканці Печерського та Солом’янського районів столиці, зверталися до депутата і представники інших регіонів, зокрема, Дніпропетровської, Полтавської, Київської, Черкаської областей.

Найчастіше громадяни скаржилися на дії посадових осіб, працівників правоохоронних органів, суддів та органів прокуратури.

На другому місці за чиселністю стоять прохання про надання правової допомоги та про вирішення соціальних питань.

Не менш важливої для округу залишаються проблеми ЖКГ та ремонту доріг. 30 звернення надійшло щодо незаконних забудов і 4 щодо перешкоджання приватизації кімнат у гуртожитках.

За зазначений період вдалося вирішити кілька вкрай важливих для округу питань.

Зокрема, при особистому втручанні Леоніда Ємця, громада домаглася відновлення дорожного покриття по вулиці Медовій, що було зруйноване під-час будівництва нового терміналу аеропорту “Київ”.

Долаючи адміністративні та бюрократичні перепони, був встановлений пристрій примусового зменшення швидкості біля СШ № 47 по вул. Патриса Лумумби 14/21. 

Завдяки активній позиції мешканців, громадська приймальня домаглася не подовження строку оренди земельної ділянки для забудови території СШ № 5 по вул. Тимірязевській,36.

Були досягнуті домовленості між власниками ресторану по вулиці Московській 41/8 та мешканцями навколишніх будинків.

Вдалося домогтися анулювання декларації про початок виконання будівельних робіт  за адресою: вулиця Мечникова,18 , що завадило незаконній реконструкції нежитлових приміщень розташованих на двох цокольних поверхах зазначеного будинку.

За сприяння депутата, розпочата видача ордерів мешканцям гуртожитку по вулиці Соловцова 6(8).

Проведений ремонт даху житлового будинку по вулиці Цитадельній, 9, відбулося відновлення зеленої зони біля житлового будинку по вулиці Н.Ополчення,7.

Сотні питань продовжують залишатися на депутатському контролі.

З докладним звітом про роботу зі зверненнями громадян можна ознайомитися за посиланням.

Нагадуємо, що записатися на особистий прийом до Народного депутата України Леоніда Ємця можна за телефоном: (095) 703-67-12 (Керівник громадської приймальні Галина Гордіна).

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.