КДРТРК. Київський форум з Реною Назаровою від 2.04.2013

03 квітня 2013, 12:23

Сьогодні у Верховні Раді відбулося «шахрайство і порушення закону». Так Леонід Ємець в ефірі «Київського форуму» прокоментував не голосування більшості за Закон про призначення виборів у Києві.

«Якщо Верховна Рада чи то Президент, який  приймає рішення за Верховну Раду, чи то Конституційний суд, який виконує ті ж самі рішення Банкової, намагається продовжити, а точніше – призначити депутатів Київської міської ради замість того, щоб їх обирав народ ще на додаткових два роки, то це є захоплення влади», – зазначив політик.

«Стаття 5 Конституції України прямо передбачає, що народ здійснює свою владу через державну та місцеве самоврядування. І ніхто не має право цю владу узурпувати, жоден державний орган».

«А зараз відбувається системний злочин, бо вже біля року у нас немає київського міського голови, ліквідували районні у місті Києві ради, і через 2 місяці у нас буде нелегітимна і неповноважна Київська міська рада. Що означатиме, що у Киян не буде жодного представника в своїх органах місцевого самоврядування».

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.