TBi. Сьогодні про головне від 04.06.2013

09 червня 2013, 12:32

У час, коли вся країна бідує, деякі державні інститути ведуть майже монархічний спосіб життя. Так, народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Леонід Ємець прокоментував необхідність ухвалення законопроекту №2221 “Про скасування необґрунтованих пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави”.

“Мова про те, що в країні, яка перебуває на межі бідності, яка сьогодні просто є уособленням диктатури, ці всі люди, які мають маєтки, мають вертольоти, вертольоті майданчики, що їх будують за 138 млн, а потім не використовують, – ці люди мають бути хоча б обмежені законом у цих можливостях”, – зазначив політик.

“У нас відбулося засідання фракції, на якому було одностайно прийнято рішення про те, що фракція має вся підтримати цей законопроект, поданий нашим лідером Арсенієм Петровичем Яценюком. Власне, я персонально це зробив, і мої колеги це зробили. Та частина людей, серед яких з якихось причин хтось був хворий, хтось був відсутній, – до деяких, думаю, треба ставити персональні запитання”, – повідомив Ємець, відповідаючи на питання про результати голосування за законопроект.

“Ми чітко розуміли: президент наклав би вето у тому разі, якщо голосів було б достатньо. Позиція Партії регіонів чітко це продемонструвала”, – підкреслив політик.

“Ми наполягатимемо і будемо вносити знову такого ж роду законопроекти. Переконаний, що рано чи пізно українське суспільство все-таки дозріє до того, що ми їх приймемо. Ми від цього не відступимося”, – наголосив Леонід Ємець.

Перегляньте також:

Фото

Закон про люстрацію у присутності журналістів, авторів закону і міністра юстиції підписав голова Верховної Ради Олександр Турчинов.
Підписавши, закликав зробити негайно те саме і Президента, щоб розпочати люстраційну процедуру.